Lajm “bombë”! Henry rikthehet në Premiere League – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajm “bombë”! Henry rikthehet në Premiere League

00:00 | 13 Gusht 2018

Thierry Henry ka luajtur një rol të rëndësishëm në botën e futbollit në javët e fundit, duke ndihmuar Roberto Martinez në udhëheqjen e Belgjikës në Kupën e Botës 2018 përcjell ORAinfo.

Henry mund të jetë pjesë e një  aventurë të re dhe një kthim në Premier League. Sipas  The Mirror, ylli i Arsenalit, së bashku me Roberto Martinez, mund të jenë pjesë e stafit të ri teknik të Leicester City, në rastin e shkarkimit të Claude Puel./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!