Lajm fantastik për Milanin para ndeshjes me Juventusin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Lajm fantastik për Milanin para ndeshjes me Juventusin

14:39 | 19 Mars 2018

Giorgio Chiellini ka lënë grumbullimin e skuadrës kombëtare italiane pasi u ekzaminua për dëmtimin që ndodhi këtë fundjavë kundër SPAL .

Një problem në kofshë që e lë atë jashtë nga miqësoret e Azzurrëve.

Lojtari kthehet në Torino për të vazhduar shërimin e tij, edhe pse siç raportohet nga media italiane është në pikëpyetje paraqitja në ndeshjen me Milanin dhe ndeshjen e parë me Real Madridin.

Gjithashtu Allegri nuk do të llogaris në Benatia dhe mesfushorin Pjaniç , dy suspenduar, ndërsa kolumbiani Cuadrado po shërohet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!