Lajm i keq për Jose Mourinhon para ndeshjes me Chelsean – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajm i keq për Jose Mourinhon para ndeshjes me Chelsean

00:08 | 19 Tetor 2018

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka marrë një lajm shumë të keq para ndeshjes me Chelsean.

Ylli belg, Marouane Fellaini do të mungojë në derbin e së shtunes qe do të luhet në ‘Stamford Bridge’ nga ora 13:30, përcjell ORAinfo.

Fellaini kishte probleme me fitnesin të mërkurën, andaj Jose Mourinho i ka dhënë atij një pushim.

Sipas mediave në ishull, Fellaini do të ketë problem të kthehet, duke e humbur kështu derbin me Chelsean. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!