Lajm i keq për prezantuesen kosovare, babai i saj nuk arriti…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lajm i keq për prezantuesen kosovare, babai i saj nuk arriti…!

12:11 | 20 Nëntor 2017

Dje në Kosovë u mbajt raundi i dytë i zgjedhjeve për komunat të cilat shkuan në balotazh. Edhe qytetarët e Suharekës dje patën mundësi ta votojnë të parin e tyre.

Ndërsa për kryetar të tyre për 4 vitet e ardhshme ata zgjodhën Bali Muharremajn nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

Ndërsa në garë ishte edhe Ali Asllanaj nga Lidhja Demokratike të Kosovës. E ky i fundit është babai i prezantueses Diellza Asllanaj, shkruan Indeksonline.

Diellzën shumë shpesh kemi mundësi ta shohim në lajmet qëndrore të Radio Televizionit të Kosovës.Por ajo është edhe modele.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!