Lajm i madh për Italinë, shikoni çfarë ka ndodhur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajm i madh për Italinë, shikoni çfarë ka ndodhur

18:29 | 07 Dhjetor 2017

Italia po mundohet që ta harroj zhgënjimin për mos-kualifikimin për në Kampionatin Botëror.

Kombëtarja italiane do të aranzhoj tri miqësore të mëdha, në mënyrë që ta mbaj një ritëm më të mirë të lojtarëve.

Italia ka marr dritën e gjelbër që të përballet me kombëtaret si, Argjentina, Anglia dhe Franca, transmeton ORAinfo.

Që të tri kombëtaret natyrisht se do të dhurojnë spektakël në përballjen me Italinë, kështu edhe azurët do të mundohen të tregojnë se mungesa e tyre në botëror do të jetë e ndjeshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!