Lajm i madh për Milanin! Kthehet në skuadër super-lojtari – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajm i madh për Milanin! Kthehet në skuadër super-lojtari

17:37 | 10 Gusht 2018

Ivan Strinic i ka dhënë një lajm të madh Milanit.

Mbrojtësi kroat është i gatshëm që ta filloj sezonin e ri, pas një lëndimit jo serioz që kishte pësuar në Kupën e Botës.

“Jam i gatshëm, le të shohim se çfarë më pret mua”, ka thënë fillimisht Strinic, përcjell ORAinfo.

“Unë kam pasur një lëndim, por për një javë do të jem i gatshëm, andaj do të shohim se si do të shkojnë gjërat”, ka shtuar më tutje kroati./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!