Lajm i madh për Milanin, shuhen hetimet për shitjen e klubit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajm i madh për Milanin, shuhen hetimet për shitjen e klubit

15:27 | 13 Janar 2018

Francesco Greco ka mohuar raportimet rreth hetimeve për procesin e shitjes së klubit.

Kreu i Prokurorisë nga Milano, Francesco Greco ka mohuar raportimet rreth hetimeve për procesin e shitjes së klubit.

“Aktualisht nuk ekzistojnë arsye për hetime ndaj shitjes së Milanit”, deklaroi Greco në komunikatën e publikuar nga “La Stampa”.

Silvio Berlusconi shiti Milanin tek një grup i biznesmenëve nga Kina, përcjell “lajmi.net”.

Por, procesi i shitjes ka zgjuar dyshime në lidhje me parregullsi që prapë nuk kanë sjellë hetime nga organet e rendit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!