Lajm i mirë: Ky është përforcimi i ri i Kosovës ndaj Maltës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lajm i mirë: Ky është përforcimi i ri i Kosovës ndaj Maltës

20:30 | 11 Tetor 2018

Kosova me forca të mëdha sulmuese ndaj Maltës në Ligën e Kombeve.

Kosova do të jetë me një përforcim të madh për ndeshjen ndaj Maltës në Ligën e Kombeve.

Valon Berisha është rikuperuar plotësisht nga lëndimi dhe është në formacionin bazë të Kosovës, përcjell “lajmi.net”.

25 vjeçari nga Lazio ka zhvilluar deri më tani 10 ndeshje për Kosovën.

Ai ka realizuar një gol pas zhvendosjes në ekipin e Kosovës nga Norvegjia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!