Lajm i mirë për kategoritë e dala nga lufta, ja çfarë vendimi mori Shpend Ahmeti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Lajm i mirë për kategoritë e dala nga lufta, ja çfarë vendimi mori Shpend Ahmeti

17:39 | 16 Prill 2018

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se sot ka nënshkruar kontratat për dhënien e banesave për kategoritë e dala nga lufta.

Ahmeti ka thënë se nga ky program i Komunës së Prishtinës do të përfitojnë familjet më meritore.

“Sot, nënshkrova kontratat për 50 banesa për kategoritë e dala nga lufta. Pas një procesi disa mujor familjet më meritore do të përfitojnë nga ky program i Komunës së Prishtinës”, ka shkruar Ahmeti në profilin e tij zyrtar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!