Lajm shumë me rëndësi, për ata që blejnë vetura më të vjetra se 10 vjet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lajm shumë me rëndësi, për ata që blejnë vetura më të vjetra se 10 vjet

22:35 | 29 Nëntor 2017

Në mënyrë që Kosova të ketë një mjedis sa më të pastër, që nga Janari i vitit të ardhshëm qytetarët nuk do të mund t’i regjistrojnë veturat që janë më të vjetra se 10 vjet.

Këto fjalë i tha e parja e Ministrisë së Mjedisit, Albena Reshitaj.

Se cilat do të jenë vendimet tjera për këtë cështje, shikojeni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!