Lajmi i dekadës për Milanin! Me këtë njeri, do të rikthehen miliona euro në klub – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i dekadës për Milanin! Me këtë njeri, do të rikthehen miliona euro në klub

23:49 | 12 Korrik 2018

Menaxhmenti i Elliott është duke luftuar që ta rikthej gjendjen normale te Milani.

Me 21 korrik, kompania amerikane do t’i prezantoj presidentin dhe drejtorët e klubit italian.

Emri më i përfolur që ta marr drejtimin dhe të bëhet shef ekzekutiv është ai i Arsenalit, Ivan Gazidis, përcjell ORAinfo.

Gazidis është duke e drejtuar Arsenalin që nga vitin 2009, andaj deri më tani ka treguar politika të shkëlqyera rreth financave në klub.

Elliott e dëshiron shefin ekzekutiv të Arsenalit që të jetë pjesë e tyre, andaj me 21 korrik ai mund të prezantohet te Milani si drejtor i financave./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!