LAJMI I FUDNIT: Kësaj skuadre do t’i takojë Dybala – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

LAJMI I FUDNIT: Kësaj skuadre do t’i takojë Dybala

23:26 | 13 Shkurt 2018

E ardhmja e Paulo Dybala në Juventus mbetet ndër temat më të diskutuara në media, përcjell ORAinfo.

Siç raportohet nga Spanja përkatësisht nga Fichajes.net, vëzhgimet nga  Barcelona, Manchester United dhe Paris Saint-Germain janë të përqendruara te ylli i Juves i cili momentalisht po vuan nga një lëndim

Sido që të jetë bianconerët nuk kanë ndërmend ta lënë atë të largohet, kjo po  përsëritet vazhdimisht nga kryesuesit e  klubit italian./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!