LAJMI I FUNDI: Shpërthim në Fushë Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDI: Shpërthim në Fushë Kosovës

14:20 | 25 Maj 2018

Një shpërthim ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Miradi të Fushë Kosovës.

Telegrafi ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku po shihet flakë dhe tym.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!