LAJMI I FUNDIT: ​Aksident te Komuna e Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

LAJMI I FUNDIT: ​Aksident te Komuna e Prishtinës

19:15 | 13 Prill 2018

Një aksident mes veturave ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet, saktësisht tek komuna e vjetër e Prishtinës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës.

Siç mësohet përveç dëmeve materiale nuk ka njerëz të lënduar. Për shkak të këtij aksidenti janë krijuar kolona në këtë rrugë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!