LAJMI I FUNDIT: ​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

LAJMI I FUNDIT: ​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

13:48 | 12 Tetor 2018

Policia raporton se në fshatin Pozharan të Vitisë derisa po kryenin punime me një ekskavator në një objekt banimi, dy persona janë zënë nga pllaka e betonit, me ç’rast  kanë pësuar lëndime trupore.

Si pasojë e lëndimeve të marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin regjional të Gjilanit.

Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!