Lajmi i fundit: 17 vjeçari gjendet i vdekur në Verban të Vitisë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Lajmi i fundit: 17 vjeçari gjendet i vdekur në Verban të Vitisë

15:01 | 14 Shkurt 2018

Në fshatin Verban të Vitisë është gjetur një 17-vjeçar i vdekur dhe rasti po cilësohet si i dyshimtë. Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Sot në fshatin Verban të Vitisë është gjetur i vdekur një 17-vjeçar dhe këtë rast e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani për Gazetën Express.

Është konfirmuar se trupi është gjetur nga familjarët dhe me urdhër të prokurorit është dërguar për obduksion dhe njësitet relevante po merren me zbardhjen e kësaj vdekje të dyshimtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!