Lajmi i fundit: Aksident i rëndë, ka edh të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë, ka edh të lënduar

19:44 | 06 Tetor 2018

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran.

Në aksident sipas dëshmitarëve që kanë raportuar në KALLXO. com janë përfshirë dy vetura dhe ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ende nuk dihet për shkaqet që kanë quar deri tek ky aksident i rëndë komunikacioni.

Kujtojmë që sot Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm brenda nëntë muajsh kanë humbur jetën 96 qytetarë në aksidente trafiku.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!