LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë në Drenas, ka edhe të lënduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë në Drenas, ka edhe të lënduar

14:01 | 11 Korrik 2018

Aksident i rëndë ka ndodhur në Drenas, ku janë përfshirë dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e Kosovës. Raportohet se ka edhe të lënduar.

Në foto shihet që ajo pjesë e rrugës është bllokuar pas aksidentit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!