LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

19:47 | 11 Janar 2018

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Indeksonline ka siguruar disa fotografi të këtij aksidenti i cili ndodhi në hyrje të autostradës “Arbën Xhaferi”.

Aty janë përfshirë një veturë e tipit “Audi” si dhe një kamion transportues.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!