LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë

15:51 | 12 Maj 2018

Një aksident ndodhi para pak çastesh në “Lakrishte të Prishtinës. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa kanë pësuar dëme materiale.

Në Prishtinë ra sot breshër, ndërsa kjo e vështirësoi qarkullimin, kurse aksidenti shihet se ndodhi nën shiun e rrëmbyeshëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!