LAJMI I FUNDIT: Aksident në magjistralen Gjilan-Prishtinë, vdes një person – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

LAJMI I FUNDIT: Aksident në magjistralen Gjilan-Prishtinë, vdes një person

19:14 | 08 Janar 2018

Pak më parë në rrugën Gjilan-Prishtinë ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person ndërkaq disa të tjerë janë lënduar.

Një qytetar, i cili ishte i pranishëm në vend të ngjarjes ka treguar se pas aksidentit, ambulanta ka vonuar rreth gjysmë ore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!