Lajmi i fundit: Aksident në Prishtinë, shikoni ku përfundon furgoni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Aksident në Prishtinë, shikoni ku përfundon furgoni

08:53 | 12 Qershor 2018

Një aksident ka ndodhur në Kodrën e Trimave, në Prishtinë.

Në orët e hershme të mëngjesit, një furgon është aksidentuar dhe është futur në një dyqan.

Në vendin e ngjarjes janë ekipet policore që po merren me rastin, ndërsa nuk ka të lënduar.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!