Lajmi i fundit: Aksident zingjiror në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Aksident zingjiror në Prishtinë

16:26 | 11 Nëntor 2017

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash afër sallës 1 tetori në Prishtinë.

Nga disa foto të dërguara në redaksinë e ‘Indeksonline’ shohim se aksidenti në fjalë ka shkaktuar edhe tollovi në komunikacion.

Nuk dihet për të lënduar, veçse dëme materiale të konsiderueshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!