Lajmi i fundit: Alarm për bombë në Tiranë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Alarm për bombë në Tiranë

23:15 | 20 Tetor 2018

Një alarm i rremë për bombë ka alarmuar sot Tiranën.

Një njoftim për një pako të dyshimtë në midis zonës së Muzeut dhe Hotel Tiranës, ka bërë që të ketë një numër shumë të madh forcash policie dhe zjarrfikësesh në zonë.

Mirëpo pas kontrolleve rezulton se alarmi ka qenë i rremë dhe pakoja nuk ka pasur lëndë shpërthyese.

Duke ditur që është fundjavë dhe kjo është një nga zonat më të frekuentuara për qytetarët, paniku ka qenë i lartë.

Mirëpo, pas kontrollit nga Policia është sqaruar çdo gjë se alarmi ka qenë jo i vërtet.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!