Lajmi i fundit: Bie nga dritarja e katit të dytë të shkollës, nxënësi në Kaçanik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lajmi i fundit: Bie nga dritarja e katit të dytë të shkollës, nxënësi në Kaçanik

11:15 | 17 Maj 2018
Foto: Ilustrim

Dje një nxënës nga Kaçaniku ka rënë aksidentalisht nga dritarja e katit të dytë të shkollës. Pas rënies ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor

Mësohet se ai është nxënës i shkollës së mesme.

Njoftimi i plotë i policisë:

Kaçanik 16.05.2018 – 11:35. Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!