LAJMI I FUNDIT: Bie nga kati i pestë një 42-vjeçare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

LAJMI I FUNDIT: Bie nga kati i pestë një 42-vjeçare

16:14 | 21 Shkurt 2018

Një femër e moshës rreth 42 vjeçare ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në Gjilan. E ndjera ka kërcyer nga kati i pesë i ndërtesës ku jetonte. Policia këtë rast po e cilëson si vetëvrasje.

Mëngjesin e sotëm rreth orës 10:30 një grua e lindur ën vitin 1975 nga Gjilani i ka marrë jetën vetës duke kërcyer nga kati i pesë të ndërtesës ku ajo jetonte tash e një kohë. Lajmin për

Kështu i ka thënë Expressit zëdhënësi i policisë në Gjilan, ismet Hashani.

“Rreth orës 10:30 të ditës së sotme, policia rajonale në Gjilan ka marrë informatë për dyshimet se një grua viti i lindjes 1975 , ka kërcyer nga kati i pestë i një ndërtese. Në momentin e rënies, rreth vendit të ngjarjes nuk ka qenë askush. policia dhe ekipet tjera emergjente menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes. rasti po cilësohet si vetëvrasje”, ka thënë Hashani për Express

Trupi i 42 vjeçares është dërguar për obduksion. Ndërkohë që prokuroria e shtetit po e heton rastin.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!