Lajmi i fundit: Chelsea nuk e ka shkarkuar Antonio Conten – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Lajmi i fundit: Chelsea nuk e ka shkarkuar Antonio Conten

23:14 | 12 Korrik 2018

Nuk është shkarkuar Antonio Conte.

Edhe pse shumë media raportuan se trajneri italian është shkarkuar nga skuadra londineze, ai ende qëndron aty.

Chelsea nuk e ka bërë zyrtare shkarkimin e Contes, pasi ky i fundit po lufton që ta mbaj postin e tij, përcjell ORAinfo.

Edhe pse Sarri është rrugëz për tu bërë trajner i bluve, bashkëkombësi i tij është duke e mbajtur në presion klubin nga Londra.

Fabregas, Terry e Musonda, i dëshiruan fat Antonio Contes, mirëpo Chelseas ende nuk ka bërë asnjë postim për shkarkimin e rij.

Një tollovi e madhe është shkaktuar në orët e fundit brenda bordit të skuadrës londineze, pasi nuk po mund të arrihet marrëveshja Sarri – Conte./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!