LAJMI I FUNDIT: Çka po ndodh tani në Gjakovë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

LAJMI I FUNDIT: Çka po ndodh tani në Gjakovë?

18:05 | 13 Shkurt 2018

Me ndotje të ambientit nuk përballen vetëm qytetarët e Prishtinës.

Situatë e përafërt është edhe në qytete tjera të Kosovës.Një lexues i Indeksonline ka dërguar foto nga ndotja që bëhet në qendër të Gjakovës.

Sipas tij, bizneset po ndezin në mënyrë të pakontrolluar ngrohjet dhe si pasojë e gjithë qendra mbushet me tym.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!