LAJMI I FUNDIT: Edhe një vdekje e dyshimtë në QKUK – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

LAJMI I FUNDIT: Edhe një vdekje e dyshimtë në QKUK

11:33 | 13 Shtator 2017

Një grua ka vdekur derisa ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Rasti ka ndodh dje, rreth orës 16:00, ndërsa vdekja është cilësuar si e dyshimtë nga Policia.

“Një mashkull K/Shqiptar ka informuar se bashkëshortja e tij, e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”.

Ditëve të fundit, të dyshimta janë cilësuar edhe disa vdekje të tjera në QKUK.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!