LAJMI I FUNDIT: Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

LAJMI I FUNDIT: Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

13:48 | 14 Janar 2018

Një burrë është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Bletas (Bratomirë).

G.M, rreth 65 vjeç, banues në Podgorie-Maliq vuante nga depresioni,

Nga të dhënat e para dhe këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra familjarëve, rezulton se më datë 13 janar 65-vjeçari ishte larguar nga banesa në mbrëmje, pa lënë informacion mbi vendndodhjen e tij.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e vdekjes dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!