Lajmi i fundit: Gjendjet një trup i pajetë në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Gjendjet një trup i pajetë në Prishtinë

10:54 | 05 Shtator 2018

Policia në rajonin e Prishtinës ka njoftuar se dje rreth orës 21, në një ndërtesë në rrugën “Bajram Kelmendi” është gjetur pa shenja jete një person.

Policia ka njoftuar se rastin e ka konstatuar edhe ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!