LAJMI I FUNDIT: Ja fanella e re e Sanchezit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

LAJMI I FUNDIT: Ja fanella e re e Sanchezit

13:27 | 14 Janar 2018

Ylli i Arsenalit Alexis Sanchez nuk ka udhëtuar me skuadrën për tu takuar me Bournemouth më vonë sot, pasi që siç thuhet  ai do të bëjë një  lëvizje drejt Manchester United.

John Cross i Mirror thotë se pavarësisht se ishte përfshirë në trajnime dje, Sanchez nuk ka udhëtuar në Bregun e Jugut për të takuar me Bournemouth, një tregues i qartë se ai nuk ka udhëtuar pavarësisht se nuk është plagosur dhe një transferim tek United është tani e afërt, përcjell ORAinfo.

 

United janë të gatshëm të paguajnë rreth 35 milionë paund për Sanchez, i cili ka gjasa të fitojë rreth 400,000 paund në javë për t’u bashkuar me klubin e Old Trafford.

Agjentët e Sanchez gjithashtu do të fitojnë një shumë të caktuar pasi marrëveshja të kalojë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!