LAJMI I FUNDIT! Ja ku po transferohet Balotelli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

LAJMI I FUNDIT! Ja ku po transferohet Balotelli

23:48 | 12 Gusht 2018

Sassuolo kanë dalë si kandidatët më të fundit për të nënshkruar me Mario Balotellin, përcjell ORAinfo.

Patrick Vieira konfirmoi se Balotelli dëshiron të largohet nga klubi, por Presidenti Jean-Pierre Rivere theksoi se Olympique Marseille nuk po ofronte shumën e duhur.

SuperMario festoi ditëlindjen e tij të 28-të sot dhe ishte në Itali me miqtë.

Sipas Tuttomercatoweb, Sassuolo janë kandidatët më të fundit për të transferuar  Balotellin, duke i dhënë atij  një rikthim në  Serie A./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!