LAJMI I FUNDIT: Krim i rëndë në Klinë, e vret nipin tek sa po luante më armë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

LAJMI I FUNDIT: Krim i rëndë në Klinë, e vret nipin tek sa po luante më armë

13:51 | 11 Shkurt 2018

Sot në orën 10:22 në fshatin Grabanicë të komunës së Klinës ka humbur jetën një i mitur. Siç mëson Gazeta Express loja është rikthyer në tragjedi, nipi nipi ka shtënë me armë në drejtim të viktimës. I mituri është dërguar në spital pa shenja jete.

Rastin për Express e ka konfirmuar Driton Rugova nga Policia e Kosovës. Ai tha se bëhet fjalë për një vrasje aksidentale ndërsa viktima është dërguar në spital pa shenja jete. Policia po merret me rastin.

“Mundem me konfirmu një vrasje aksidentale, në orën 10:22. Ne Emergjencën e Mjekësisë Familjare në Klinë, fëmija i mitur arritur pa shenja jete”, tha Rugova për Gazetën Express.

Policia po merret me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!