Lajmi i fundit: Lampard emërohet trajneri i skuadrës së njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lajmi i fundit: Lampard emërohet trajneri i skuadrës së njohur

11:35 | 26 Maj 2018

Ish futbollisti i Chelseas, Frank Lampard është kandidat për postin e trajnerit në Derby County.

Frank Lampard është në bisedime në lidhje me një angazhim si trajner.

Tabloidi britanik “Daily Mail” raporton se legjenda e Chelseat është kandidat për postin e trajnerit në Derby County.

Lampard mirëpret fillimin e një karriere të re si trajner, përcjell lajmi. net.

Së shpejti, palët pritet të zhvillojnë një takim të ri për të sqaruar mundësinë e angazhimit të Lampardit në postin e trajnerit

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!