Lajmi i fundit: Legjenda po rikthehet me detyrë të re te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Lajmi i fundit: Legjenda po rikthehet me detyrë të re te Milani

21:24 | 12 Korrik 2018

Menaxhmenti i Elliott ka filluar që të mendoj për pozicionet e reja të disa personave.

Sipas Sky Sport Italia, pronarët në detyrë të klubit italian duan që Leonardo të kthehet në skuadër.

Sipas mediumit italian, ata kanë kontaktuar Paolo Maldinin, mirëpo ai i ka refuzuar, pasi është një detyrë jo-udhëheqëse, andaj e duan Leonardon, përcjell ORAinfo.

Mirambelli dhe Fassone do të vazhdojnë të qëndrojnë në klub, mirëpo me detyra më të thjeshta./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!