Lajmi i fundit: Morata po transferohet në Gjermani? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajmi i fundit: Morata po transferohet në Gjermani?

18:01 | 17 Maj 2018

Alvaro Morata ka dështuar që ta tregoj veten tek Chelsea.

Sulmuesi spanjoll në sezonin e parë tek blutë, nuk ka arritur që të shënoj më shumë se 10 gola, andaj po mendohet largimi i tij.

Dortmundi e ka në huazim Michy Batshuayin nga Chelsea, mirëpo po mendon që ta transferoj Alvaro Moratan në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Skuadra gjermane është e gatshme që të paguaj plot 70 milionë euro për shërbimet e spanjollit, e që blutë do ta mendojnë atë ofertë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!