LAJMI I FUNDIT: Nëna dhe foshnja vdesin në spital – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

LAJMI I FUNDIT: Nëna dhe foshnja vdesin në spital

14:29 | 12 Mars 2018
Foto: Ilustrim

Nëna dhe foshnja e saj kanë ndërruar jetë në spitalin e Kukësit.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrethana ende të pasqaruara nga policia, e cila ka nisur hetimet.

Nurije Poçi, nënë e gjashtë fëmijëve kishte shkuar për të lindur fëmijen e shtatë në spital, i cili është konstatuar i vdekur.

Por, për rrethana ende të paqarta ka ndërruar jetë edhe nëna.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!