LAJMI I FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Prizren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Prizren

14:40 | 06 Tetor 2018

Një person është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, pasi që i njëjti ka tentuar t’ia marr jetën vetës duke prerë venat e dorës.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 10:45, në Prizren.

Sipas raportit të policisë, njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!