LAJMI I FUNDIT: Një vajzë e re theret me thikë në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Një vajzë e re theret me thikë në Prishtinë

13:25 | 13 Maj 2018

Dje në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë, i dyshuari mashkull ka therur me thikë viktimën-femër. Ajo ka pranuar tretman mjekësor në QKUK dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari është arrestuar.

“Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK, është liruar. Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes”, njofton policia përmes raportit 24 orësh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!