Lajmi i fundit: Përgjaket rruga, motori përplaset me veturë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lajmi i fundit: Përgjaket rruga, motori përplaset me veturë

20:39 | 13 Mars 2018

Një aksident me pasojë dy persona të plagosur ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Mëzez të Tiranës.

Një motor, me të cilin ishin duke lëvizur dy persona, është përplasur me një makinë.

Dy personat, rreth 20 vjeç, që ndodheshin në motor kanë mbetur të plagosur, drejtuesi në gjendje më të rëndë.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!