Lajmi i fundit: Plaçkitje në qendër të Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Lajmi i fundit: Plaçkitje në qendër të Prishtinës

17:05 | 08 Janar 2018

Një plaçkitje ka ndodhur para pak minutash në një argjendari në qendër të Prishtinës.

Lokali ndodhet në objektin e një hoteli të njohur në kryeqytet, në rrugën “Agim Ramadani”.

Express sjell foto nga vendi i ngjarjes, derisa pritet konfirmim nga policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!