Lajmi i fundit: Policia e Kosovës arreston nëntë persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lajmi i fundit: Policia e Kosovës arreston nëntë persona

10:31 | 06 Gusht 2018

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së diele ka arrestuar nëntë persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur në raste të ndara ndërsa për të njëjtat është informuar me kohë prokurori i shtetit.

Me urdhër të prokurorit, tetë prej të arrestuarve janë dërguar në qendrën e mbajtjes ndërsa një është liruar në procedurë të rregullt

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!