Lajmi i fundit: Roma po e transferon super-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lajmi i fundit: Roma po e transferon super-lojtarin

22:14 | 10 Gusht 2018

Roma po e bënë edhe një transferim.

Suadra italiane ka bërë një tregti të bujshme në këtë verë, por që ende po vazhdon të blej lojtarë.

Roma ka arritur marrëveshje katër vjeçare me Steven N’Zonzin, përcjell ORAinfo.

Mesfushori që luan te Svilla do të përfitoj 3.5 milionë euro në sezon te romakët, ndërsa klubi spanjoll do të marr 40 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!