Lajmi i fundit: Ronaldo kthehet te Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lajmi i fundit: Ronaldo kthehet te Real Madridi

09:14 | 14 Korrik 2018

Cristiano Ronaldo është rikthyer në Madrid.

Ylli portugez i ka përfunduar pushimet e tij në Greqi, andaj po rikthehet në kryeqytetin spanjoll për t’i marr edhe disa gjëra.

Ronaldo do të përshëndetet me disa prej shokëve në Real Madrid, para se ta kompletoj kalimin e tij te Juventusi, përcjell ORAinfo.

Portugezi pritet që të hënën të prezantohet në Torino, ku do të nënshkruaj kontratë tri vjeçare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!