LAJMI I FUNDIT: Rrahje masive në Istog, përfshihet një grup nxënësish – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Rrahje masive në Istog, përfshihet një grup nxënësish

12:24 | 12 Maj 2018

Policia e Kosovës njofton se në Istog me datë 11.05.2018 në ora 11:15 ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptarë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur me veti me një grup nxënësish.

Si pasojë e rrahjes lëndime të lehta kanë pësuar disa prej tyre.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit e arrestuar pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, ndërsa të pesë të tjerët janë intervistuar dhe liruar.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!