LAJMI I FUNDIT: Saimir Tahiri sapo mori ‘goditjen’ e madhe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

LAJMI I FUNDIT: Saimir Tahiri sapo mori ‘goditjen’ e madhe

09:42 | 23 Tetor 2017

Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e grupit Parlamentar të Partisë Socialiste tha se do i shkojë deri në fund gjetjes së të vërtetës nëse Saimir Tahiri është i pafajshëm apo jo.

“Tahiri do të jetë një njeri i lirë dhe një deputet i lirë, jashtë forumit të partisë Socialiste dhe jashtë grupit parlamentar të partisë socialiste”, deklaroi Rama.

Në këtë mënyrë Saimir Tahiri përjashtohet nga Grupi Parlamentar i PS-së.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!