Lajmi i fundit: Sapo ndodhi një ngjarje e rëndë në Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Sapo ndodhi një ngjarje e rëndë në Gjakovë

20:44 | 31 Tetor 2018

Sot ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndë në Gjakovë.

Një gjuatje mes fqinjëve ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Dujakë të Gjakovës. Rastin për Express e kanë konfirmuar në policinë e Gjakovës.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19:00 në fshatin Dujakë të Gjakovës.

Rastin e ka konfirmuar për Express komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Krist Gjokaj.

Ai ka bërë me dije se ky incident ka ndodhur mes dy fqinjëve.

Sipas Gjokës ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!