Lajmi i fundit: Sulmohet trajneri i Llapit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Lajmi i fundit: Sulmohet trajneri i Llapit

20:56 | 06 Tetor 2018

Para pak minutash është sulmuar në hyrje të banesës së tij në Prishtinë, trajneri i klubit të futbollit Llapi.

KTV merr vesh se Policia dhe Ndihma e Shpejtë janë në vend të ngjarjes.

Momentalisht, trajneri Sokoli është në autoambulancë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!