Lajmi i fundit: Tërmet i fuqishëm në këtë qytet shqiptar, ja detajet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Lajmi i fundit: Tërmet i fuqishëm në këtë qytet shqiptar, ja detajet

15:49 | 21 Tetor 2018

Edhe një termet e ka goditur Shqipërinë.

Lëkundje tërmeti janë regjistruar në juglindje të vendit, 15 km në juglindje të Korçës.

Lëkundja ka pasur një magnitudë prej 3 ballësh, ndërsa është regjistruar rreth orës 12:39 minuta, raporton Tch.

Tërmeti ka pasur një thellësi prej 2 km.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!